Již více jak 30 let
 

onas


 
 

 


   

 

 

Sassa znamená dlouholeté zkušenosti

Společnost Sassa byla založena roku 1989 v jihoněmeckém Bad Urach a od té doby se specializuje na dámské spodní, noční a volnočasové prádlo. 

Sassa věří v tradici

Z malého, rodinného podniku se Sassa stala mezinárodně úspěšnou středně velkou společností. Naše hodnoty a požadavky na výrobky však zůstaly nezměněny. 

Sassa ví, na čem záleží

Naše filozofie zní: Stojíme si za láskou k detailu, garantujeme vynikající kvalitu, výborně padnoucí střihy a atraktivní design za rozumnou cenu. 

Prádlo Sassa je vhodné pro každou příležitost

Nabízíme prádlo velmi módní i klasické, sexy nebo neformální. Zkombinujte si své oblíbené kousky tak, jak je vám libo, protože naše motto zní – vše je možné, pokud se to týká Vás. 

 

 
 
Naše hodnoty
 
 
 
 
 
bsci

 

Sassa ručí za zodpovědnost

Přestože mají naše produkty výhodnou cenu, chceme zajistit zodpovědnou výrobu a dodržování sociálních standardů, proto jsme se stali členem skupiny Business Social Compliance Initiative. Díky tomu jsou sociální normy našich výrobních závodů monitorovány, kontrolovány a vyhodnocovány v souladu s kodexem BSCI. 
oeko

 

Sassa ručí za udržitelnost

Výběr materiálů a výroba některých našich produktů probíhá v souladu s normou Öko-Tex Standards 100, mezinárodním testovacím a certifikačním systémem, zaručujícím výrobu pouze ze zdravotně nezávadných materiálů. Po následném úspěšném testování jsou tyto výrobky označeny logem onas.