coupon   Chcete udělat radost kamarádce, mamince, přítelkyni nebo manželce, ale nejste si jisti výběrem či velikostí? Kupte náš dárkový poukaz.

coupon   Kupte náš dárkový poukaz.

Výměna zboží

Pokud nejste spokojeni s výběrem zboží, potřebujete jiný střih, barvu či velikost, lze ho jednoduše vyměnit za jiné. Zboží je možné vyměnit do 30 dnů od jeho doručení. Výrobek musí být nenošený, nepoškozený a s původními etiketami (mohou být ustřižené a přiložené k výrobku).

Postup

V případě výměny zboží si prosím stáhněte formulář pro odstoupení od kupní smlouvy/výměnu zboží. Tento vyplňte buď elektronicky nebo je možné ho prázdný vytisknout a vyplnit ručně. Ve formuláři, do tabulky vrácené zboží, uveďte zboží, které chcete vrátit a do tabulky nové zboží uveďte nové zboží, které jste si vybrali. Vyplněný formulář zašlete buď na e-mailovou adresu shop@sassamode.cz nebo poštou spolu s vráceným zbožím. Náklady na přepravu hradí kupující, náklady na přepravu nového zboží hradí prodávající.

Při přepravě zboží, prosím, dbejte na to, aby zboží bylo řádně zabaleno, a to do obalu odpovídajícímu povaze výrobku. Při přepravě podprsenek s vyztuženými košíčky je nutné výrobek zabalit do pevného kartonu.


Vrácení zboží

Odstoupit od kupní smlouvy lze do 14 dnů od převzetí zboží.

Postup

V případě vrácení zboží si prosím stáhněte formulář pro odstoupení od kupní smlouvy/výměnu zboží. Tento vyplňte buď elektronicky nebo je možné ho prázdný vytisknout a vyplnit ručně. Ve formuláři, do tabulky vrácené zboží, uveďte zboží, které chcete vrátit. Uvedení důvodu vrácení není povinné, přesto Vás žádáme a jeho zvolení z důvodu zkvalitnění našich služeb. Vyplněný formulář zašlete buď na e-mailovou adresu shop@sassamode.cz nebo poštou spolu s vráceným zbožím. Náklady na dopravu platí kupující.

Výrobek musí být nenošený, nepoškozený a s původními etiketami (mohou být ustřižené a přiložené k výrobku). Při přepravě zboží, prosím, dbejte na to, aby zboží bylo řádně zabaleno, a to do obalu odpovídajícímu povaze výrobku. Při přepravě podprsenek s vyztuženými košíčky je nutné výrobek zabalit do pevného kartonu.

Vrácení kupní ceny probíhá pouze bankovní převodem, nezapomeňte proto ve formuláři uvést číslo účtu, na který chcete peníze zaslat.