coupon   Chcete udělat radost kamarádce, mamince, přítelkyni nebo manželce, ale nejste si jisti výběrem či velikostí? Kupte náš dárková poukaz.
Zboží zakoupené do konce roku 2022 lze vrátit nebo vyměnit do 10. 1. 2023

coupon   Kupte náš dárková poukaz.

Výměna zboží

Pokud nejste spokojeni s výběrem zboží, potřebujete jiný střih, barvu či velikost, lze ho jednoduše vyměnit za jiné. Zboží je možné vyměnit do 30 dnů od jeho doručení. Výrobek musí být nenošený, nepoškozený a s původními etiketami (mohou být ustřižené a přiložené k výrobku).
 

Postup

V případě výměny zboží si prosím stáhněte formulář pro odstoupení od kupní smlouvy/výměnu zboží. Tento vyplňte buď elektronicky nebo je možné ho prázdný vytisknout a vyplnit ručně. Ve formuláři, do tabulky vrácené zboží, uveďte zboží, které chcete vrátit a do tabulky nové zboží uveďte nové zboží, které jste si vybrali. Vyplněný formulář zašlete buď na e-mailovou adresu shop@sassamode.cz nebo poštou spolu s vráceným zbožím. Náklady na přepravu hradí kupující, náklady na přepravu nového zboží hradí prodávající.

Při přepravě zboží, prosím, dbejte na to, aby zboží bylo řádně zabaleno, a to do obalu odpovídajícímu povaze výrobku. Při přepravě podprsenek s vyztuženými košíčky je nutné výrobek zabalit do pevného kartonu.


 

Vrácení zboží

Odstoupit od kupní smlouvy lze do 14 dnů od převzetí zboží.
 

Postup

V případě vrácení zboží si prosím stáhněte formulář pro odstoupení od kupní smlouvy/výměnu zboží. Tento vyplňte buď elektronicky nebo je možné ho prázdný vytisknout a vyplnit ručně. Ve formuláři, do tabulky vrácené zboží, uveďte zboží, které chcete vrátit. Uvedení důvodu vrácení není povinné, přesto Vás žádáme a jeho zvolení z důvodu zkvalitnění našich služeb. Vyplněný formulář zašlete buď na e-mailovou adresu shop@sassamode.cz nebo poštou spolu s vráceným zbožím. Náklady na dopravu platí kupující.

Výrobek musí být nenošený, nepoškozený a s původními etiketami (mohou být ustřižené a přiložené k výrobku). Při přepravě zboží, prosím, dbejte na to, aby zboží bylo řádně zabaleno, a to do obalu odpovídajícímu povaze výrobku. Při přepravě podprsenek s vyztuženými košíčky je nutné výrobek zabalit do pevného kartonu.

Vrácení kupní ceny probíhá pouze bankovní převodem, nezapomeňte proto ve formuláři uvést číslo účtu, na který chcete peníze zaslat.